Strona 1000slowniemiecki.pl jest projektem niekomercyjnym, który utrzymuję z własnej kieszeni. Głównym kosztem jest czas, który poświęcam na przygotowanie wpisów, obróbkę dźwięku i opracowanie ćwiczeń interaktywnych. Do tego dochodzi koszt utrzymania domeny oraz serwera, na którym trzymam pliki. Jeżeli chcesz wesprzeć mnie oraz realizację całego przedsięwzięcia, masz kilka możliwości.

1. Odwiedzaj strony reklamodawców

Jeżeli zainteresuje Cię jakaś reklama na stronie, odwiedź tę stronę. Nie klikaj „na siłę”, a tylko wtedy, gdy naprawdę chcesz coś sprawdzić.

2. Udostępniaj, dziel się ze znajomymi

Udostępniaj odnośniki do strony i poszczególnych wpisów w portalach społecznościowych (Facebook, Google+, Twitter etc.). To oznacza więcej czytelników i większe zainteresowanie treścią na stronie.

3. Zrób zakupy w selkar.pl

Jeżeli na stronie księgarni internetowej selkar.pl znajdziesz interesującą Cię pozycję i kupisz ją po kliknięciu w poniższy banner lub jeden z odnośników w innych miejscach na stronie, ja otrzymam niewielką prowizję od tego zakupu. Później sam też możesz dołączyć do tego programu, żeby zarabiać na poleceniach książek.

selkar

4. Przekaż darowiznę za pomocą PayPal

Jeżeli chcesz wesprzeć utrzymanie i rozwój strony finansowo, możesz przekazać darowiznę za pomocą PayPal. Możesz przekazać dowolną kwotę, nawet 1 zł 🙂 Jeżeli nie masz tam konta na, możesz zapłacić kartą. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje PayPal. System istnieje od 1999 roku, więc można im zaufać. Aby przekazać darowiznę, kliknij poniższy przycisk.


5. Dodaj link na swojej stronie/blogu

Jeżeli prowadzisz bloga lub stronę internetową, możesz dodać gdzieś odnośnik/logo z odnośnikiem do mojej strony. Chętnie przygotuję wersję kolorystyczną logo, która będzie dopasowana do Twojej strony. Wystarczy do mnie napisać.

Print Friendly
Głosów: 1